Grafik bölümümüzde hazırlanan veya hazır gelen çalışmalar, baskı öncesi bölümümüzde titizlikle incelenip, problemler giderilerek baskıya uygun gale getirilir. Digital montaj programında montajlandıktan sonra kalıp alınmak üzere ctp'ye gönderilir. Baskı öncesi bölümümüzde hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için günümüz teknolojisinin tüm imkanlarından yararlanmaktayız.
 

 


 

 


Tanıtımını yapmak istediğiniz ürün ya da hizmetin ihtiyaç konusu (afiş, broşür, katalog vs.) baskı öncesinde özenli basamaklardan geçerek baskı aşamasına hazırlanmıştır. Bu aşamada son sistem baskı makinalarımız, deneyimli ustalarımız size hizmet vermekteyiz.

Baskı sırasında ürün ya da hizmetin kalitesinin en üst düzeyde olması için tüm bilgiler en ince detayına kadar ustalara ve diğer baskı elemanlarına aktarılır. Kalite takip elemanları denetiminde, istenilen ürünün baskısı yapılır.
 

 


 

 


Baskısı yapılan ürünler, baskı sonrası servisimizde isteğinize göre yönlendirilir. Kesim, selefon, lak, kırım katlama, dikiş, ciltleme vs. ünitelerimiz ihtiyaca cevap vermek üzere deneyimli elemanlarımızla hizmetinize hazırdır.

Baskısı yapılan ihtiyaç konusunun baskı, renk, baskı sonrası etap kaliteleri takip ve denetim elemanları tarafından onaylandıktan sonra teslimata sunulur.